FingerBoard Turkey!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FingerBoard Turkey!

FingerBoard burada yaşıyor...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma bölümü ve Turnuva

4 posters
YazarMesaj
B'rrr
Üye
Üye
B'rrr

İş/Hobiler : Fingerboardin' and otherzzzz
Lakap : Coltrane , Trane , Jackpot , Ençun , blablaa
İsim : Engin Akgöz
My Team : Tanışma bölümü ve Turnuva Havala10
Level : Tanışma bölümü ve Turnuva Rank_0
Club : Tanışma bölümü ve Turnuva Rank_postwhore
Durum : Tanışma bölümü ve Turnuva G_5rankflash

Tanışma bölümü ve Turnuva Empty
MesajKonu: Tanışma bölümü ve Turnuva , Katagori   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptySalı 26 Mayıs - 10:02:52

FOrumda tanışma/kendini tanıtma bölümü vs. olsa iyi olurmuş..
Birde forumda turnuva düzenlesek ama bazılarımız karşı karşıya battle yapamicağımız için videolarla mesela turnuva yapabiliriz jüri falanda olsa ...
Ve şu Tricks'lerin katagorize bölümü orası çok yer kaplamış bir katagoride bir konunun içinde hareketleri alt konu olarak verseniz iyi olurdu...
AzRocK
Üye
Üye
AzRocK

İş/Hobiler : FingerBoard Oynamak
Lakap : RoCKeR

MesajKonu: Geri: Tanışma bölümü ve Turnuva   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptyÇarş. 14 Tem. - 6:14:30

haklısın ve bu dahice bi fikir bencede yapalım fakat adminin "çok önemli" işleri var galiba millet soru soruyo arkadaşlarından başka cevap verdiği kimse yok!!!!!!!!!!!!!!!!! Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_evil Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_mad Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_exclaim Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_exclaim Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_exclaim Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_exclaim Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Lol Tanışma bölümü ve Turnuva Lol Tanışma bölümü ve Turnuva Lol Tanışma bölümü ve Turnuva Lol

Admin Uyuyonmu Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question
wyhione
Üye
Üye
wyhione

Lakap : zihnisiNir
İsim : berke
My Team : https://i.servimg.com/u/f81/13/31/01/70/not10.jpg

MesajKonu: Geri: Tanışma bölümü ve Turnuva   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptyÇarş. 21 Tem. - 11:17:51

evet turnuva iyi olur onubende düşünmüştüm ödül olayı falan
Alıntı :
Admin Uyuyonmu Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Sleep Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_question
galiba kış uykusuna yattı Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_scratch Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_scratch Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_bounce Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_bounce Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_bounce Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_bounce Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_bounce
AzRocK
Üye
Üye
AzRocK

MesajKonu: Geri: Tanışma bölümü ve Turnuva   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptyPaz 25 Tem. - 21:43:56

HAKLISIN AMA BUNUN Bİ BULUŞMA MEKANI FALAN OLMALI HERKES FARKLI YERLERDEN ÇOĞU KATILAN GALİBA İSTANBULDAN İSTANBULDAN OLSUN DİYCEM AMA ADMİN NE DİYECEK BAKALIM Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_lol
Oziko
Yönetici
Yönetici
Oziko

İş/Hobiler : FingerBoard
Lakap : Oziko
İsim : Ozan
My Team : https://i.servimg.com/u/f81/13/31/01/70/mnager10.jpg
Level : Tanışma bölümü ve Turnuva Rank_6
Club : Tanışma bölümü ve Turnuva Manager

MesajKonu: Geri: Tanışma bölümü ve Turnuva   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptyC.tesi 31 Tem. - 6:25:18

Evet arkadaşlar aynen öyle uyuyorum Very Happy Artık FingerBoard eskisi kadar yaygın değil 2009 yılında büyük bir rağbet görmüştü ama artık bayağı düştü... Bu nedenle artık siteme pek bakmıyorum sadece sizler ilerletiyorsunuz arkadşlar eğer bana bu işin hala yürüdüğünü kanıtlayabilecek ve bana tekrar bu işi seviderecek biri varsa, karşıma çıksın ve bana açıklasın böylece tekrar FingerBoard efsanesi geri dönebilir ancak benim hiç umudum yok arkadşlar. Bu sitede eski FingerBoard ustalarıylaydık artık hepimiz teker teker dağıldık. FingerBoard artık eskisi gibi olmayacak...
https://fingerturkey.yetkin-forum.com
AzRocK
Üye
Üye
AzRocK

MesajKonu: Geri: Tanışma bölümü ve Turnuva   Tanışma bölümü ve Turnuva EmptyPaz 1 Ağus. - 8:39:40

çok haklısın sana %100 katılıyom %90 ihtimal bilirsin şu armağan oyuncağın yo-yo ları vardıya hastasıydım hareketler yapıyodum baya şimdi diyom ne çocukmuşum ya diye ama bunlar farklı herkes farkettiysen admine soralım diyo geri dönde sen oynamıyorsanda bare bize yardım üstad!!!! Tanışma bölümü ve Turnuva Icon_cheers

Tanışma bölümü ve Turnuva
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar Bölümü